Письменник Стівен Фрай закликає Велику Британію бойкотувати Олімпіаду в Сочі через гомосексуалістів і Путіна

frayБританський комедійний актор, письменник Стівен Фрай звернувся у відкритому листі до прем’єр-міністра Великобританії, членів Міжнародного Олімпійського комітету із закликом заборонити проводити Олімпіаду в Сочі.

«Я пишу в щирій надії, що всі з любов’ю до спорту і духу Олімпійських ігор розглянуть пляму на П’яти кільцях, яка з’явилася, коли Берлінська Олімпіада 1936 року проходила під егідою тирана-тріумфатора, який зробив законним двома роками раніше акт, котрий дозволив переслідування меншини, єдиним злочином якого було їхнє народження», – йдеться у листі, розміщеному на сайті письменника.

На його думку, Путін жахливо повторює цей божевільний злочин, тільки цього разу щодо російських ЛГБТ. Побиття, вбивства і приниження ігноруються поліцією, зазначає він. Він підкреслює, що МОК обов’язково повинен зайняти тверду позицію від імені всього людства в цьому питанні, яка протистоятиме «варварському, фашистському» закону, який стосується заборони ЛГБТ в Росії.

«Абсолютна заборона на проведення Росії зимових Олімпійських ігор 2014 року в Сочі просто необхідна», – вважає він.

«Він (Путін, – ред.) робить козлами-відбувайлами геїв, так само, як це робив Гітлер з євреїв», – заявляє англійський письменник, підкреслюючи, що сам є геєм і євреєм.