Джим Керрі розкритикував екранізацію коміксу “Пипець”, у якому сам знявся

Комедійний актор Джим Керрі раптово розкритикував екранізацію коміксу «Пипець», у якій сам виконав одну з ролей. За словами актора, він шкодує про те, що прийняв рішення знятися в цій картині. Як зазначає Керрі, у фільмі занадто багато насильства і тому він вважає себе винним, особливо беручи до уваги жахливі події, що відбулися цього року в Сполучених Штатах.

«Я погодився на участь у фільмі за місяць до подій у школі «Сенді-Хук» і зараз з чистою совістю заявляю, що не можу підтримувати такий рівень насильства», – заявив Джим Керрі.

У той же час, автор самого коміксу Марк Міллар виявився вкрай здивований словами актора, особливо враховуючи той факт, що Керрі підписався на участь у фільмі, коли сценарій був повністю готовий і після вже не мінявся.

Втім, Джим Керрі приніс вибачення всім, з ким працював на знімальному майданчику і додав, що не соромиться цього фільму, але зважаючи на останні події був змушений змінити свою думку.

Нагадаємо, що 20-річний хлопець на ім’я Адам Пітер Ленза застрелив у будинку свою матір 14 грудня 2012 року, а потім відправився в школу «Сенді-Хук», де розстріляв ще 20 дітей у віці від шести до семи років, шістьох дорослих, а потім покінчив життя самогубством.

«Багато хто знає, що Джим прихильник жорсткого контролю за зброєю, і я поважаю його, але все ж спантеличений цією заявою. Так, у фільмі величезна кількість трупів, але такий фільм ніяк не міг обійтися без крові», – зазначив Марк Міллар.

Фільм «Пипець 2» вийде на екрани у вересні цього року.

Uaonline

Фото – Guardian