Режисерка драми про Джона Леннона зніме фільм за книгою «50 відтінків сірого»

Бестселер «50 відтінків сірого» екранізує авторка біографічної драми «Стати Джоном Ленноном» Сем Тейлор-Джонсон.

Раніше у зв’язку з екранізацією еротичного роману згадувалися найрізноманітніші режисери, у тому числі Сюзанн Бір, Даррен Аронофскі і Джо Райт. Ще один режисер, Гас Ван Сент, зняв епізод з книги «50 відтінків сірого». Сцена за участю актора Алекса Петтіфера, яку Ван Сент зняв з власної ініціативи, мала продемонструвати його зацікавленість проектом. Проте, продюсери вирішили, що постановником екранізації має бути жінка, повідомляє Lenta.ru з посиланням на Deadline.

Студії Universal Pictures і Focus Features почали готуватися до зйомок фільму за книгою «50 відтінків сірого», проданою тиражем в 65 млн. копій, ще навесні 2012 року. Вони купили права на екранізацію за $ 5 млн. Продюсерами картини стали автор роману Еріка Джеймс, а також Майкл Де Лука і Дана Брунетті («Соціальна мережа»). Восени 2012 року був призначений сценарист – ще одна уродженка Великобританії Келлі Марсел.

Акторський склад як і раніше залишається невідомим. На головну жіночу роль, студентки Анастейші, можуть претендувати Емма Уотсон («Гаррі Поттер») і Ембер Херд («Ананасовий експрес», «Ромовий щоденник»). Одна з найпоширеніших чуток стосується Фелісіті Джонс («Городок Семетрі», серіали «Найгірша відьма» і «Доктор Хто»). Однак через велику кількість відвертих сцен на головну жіночу роль можуть призначити маловідому актрису.

На роль головного героя, мільйонера Грея, коханця Анастейші, пророкують Райана Гослінга («Фанатик», «Драйв»), Бредлі Купера («Похмілля у Вегасі»), Ченнінг Татум («Крок вперед») та інших. Чоловік режисера, актор Аарон Тейлор-Джонсон («Анна Кареніна», «Пипець»), у фільмі задіяний не буде.

Фокус