Один із перекладних авторів видавницва Amazon продав мільйон книг

Компанія Amazon Publishing вперше зафіксувала значний рекорд продажів творів одного зі «своїх» літераторів, романи якого є перекладними.

Прес-служба Amazon оголосила про те, що серед літераторів, чиї твори виходять у видавничому підрозділі Amazon Publishing, виявлений перший «мільйонний» рекорд продажів. Йдеться про цикл романів німецького письменника Олівера Петцша «Дочка ката». Перший з них, який дав назву всій серії, вийшов у світ в 2012 році, а реліз четвертої книги очікується 16 липня. Якраз незадовго до появи новинки і приспіла новина про рекорд, який онлайн-ритейлер визнав етапним у своїй видавничій діяльності: мільйон проданих копій в електронному, аудіо-та друкованому форматах.

Цикл публікувався німецькою мовою на батьківщині автора в Німеччині, встиг завоювати популярність, після чого права на переклад та видання книг були придбані видавництвом Amazon Publishing. Англійською мовою у філії AmazonCrossing вийшли цифрові версії романів, перший з яких деякий час перебував на самій верхівці рейтингу продажів Kindle Store і отримав статус міжнародного бестселера. Видання в м’якій обкладинці за домовленістю з Amazon побачили світ в одному з підрозділів видавництва Houghton Mifflin Harcourt.

За словами віце-президента Amazon Publishing Джеффа Беллі (Jeff Belle), цей рекорд є значущим головним чином тому, що перекладні твори, які стають бестселерами на англомовному ринку, можна перерахувати по пальцях. Видавництво AmazonCrossing було створено три роки тому, в якості спеціалізації були заявлені як раз переклади та популяризація кращих зразків світової літератури.

Pro-books.ru