Кім Чен Ун популяризує в КНДР заборонену “Майн кампф” Гітлера

Влада КНДР вирішила перейняти досвід німецьких націонал-соціалістів, повідомляє портал New Focus International із посиланням на інформоване джерело.

За даними порталу, лідера КНДР дуже зацікавив той факт, що режиму Адольфа Гітлера вдалося за короткий термін відновити Німеччину після поразки у Першій світовій війні.

З нагоди свого дня народження 8 січня Кім Чен Ун навіть подарував членам Державного комітету оборони Майн кампф Гітлера, зазначає анонімний північнокорейський чиновник, який працює на території Китаю.

Хоча автобіографічна книга вождя Третього рейху в КНДР заборонена, але вона нібито була видана обмеженим накладом для вузького кола читачів. Джерело зазначає, що з цим твором Кім Чен Ун познайомився у роки свого навчання у Швейцарії.

Крім того, є припущення, що Кім Чен Уна зокрема надихають досягнення націонал-соціалістів у популяризації спорту та пропаганді дітонародження. New Focus зазначає, що після приходу нового північнокорейського лідера до влади в 2011 році державні ЗМІ стали публікувати багато матеріалів про спорт, а сам Кім часто з’являється на публіці в оточенні дітей. Повідомляється також, що глава міністерства народної безпеки КНДР Чхве Пу Іль наказав підлеглим орієнтуватися на зразок гестапо – таємної поліції гітлерівської Німеччини.

Кім Чен Ун, якому зараз, за ​​різними даними, від 29 років до 31 року, після приходу до влади розглядався деякими спостерігачами як потенційний реформатор. Однак, до теперішнього моменту, за даними New Focus, в колах північнокорейської правлячої еліти він встиг отримати репутацію жорстокого політика.

Кореспондент