В інтернеті з’явився трейлер фільму про життя Селінджера

В інтернеті з’явився перший трейлер до документального фільму Шейна Салерно «Селінджер».

Картина розповідає про життя американського письменника Джерома Девіда Селінджера. Відомо, що він вів усамітнений спосіб життя – не публікував нових робіт з 1965 року і не давав інтерв’ю з 1980-го. Тому у фільмі Салерно про життя письменника розповідають його друзі, родичі і колеги.

При роботі над фільмом Салерно взяв інтерв’ю у 150 осіб, які підтримували досить близькі стосунки з Селінджером. Крім того, у картину увійшли фрагменти бесід із різними діячами культури, включаючи письменника Гора Відала і акторів Денні де Віто, Мартіна Шина, Едварда Нортона, Джона К’юсака і Філіпа Сеймура Хоффмана. Вони розповідають про те, як творчість Селінджера вплинула на їхнє життя.

На сайті Collider відзначають, що трейлер до документального фільму Салерно виглядає «майже як трилер».

Стрічку «Селінджер» випустять в американський прокат на початку вересня 2013 року. Інформації про те, чи вийде фільм на українські екрани, поки немає.

Найвідомішою роботою Селінджера є роман «Над прірвою в житі», опублікований вперше в 1951 році. Пізніше письменник випустив ще кілька новел і ряд оповідань. Його остання опублікована робота – повість «16-й день Хепворту 1924 року». Селінджер помер у січні 2010-го на 92-му році життя.

Lenta.ru