В інтернеті з’явився трейлер другого “Хоббіта”

В інтернеті з’явився перший трейлер до другої серії “Хоббіта” режисера Пітера Джексона.

Фільм вийде у прокат із підзаголовком “Пустка Смауга” (The Desolation of Smaug) у грудні 2013 року. У трейлері до нового “Хоббіта” з’являються дракон Смауг (його озвучує Бенедикт Камбербетч) і ельфійська войовниця Тауріель (Еванджелін Ліллі) – остання у книзі Толкієна не згадувалася. У фільмі також знімалися Мартін Фріман, Іен Маккеллен, Енді Серкіс, Кейт Бланшетт і Хьюго Вівінг.

Спочатку Джексон мав намір поділити “Хоббіта” на дві частини, проте пізніше кінематографіст вирішив, що зніме трисерійний фільм. Всі три фільми трилогії продюсують “Нью Лайн Сінема” і “Метро-Голдвін-Майєр Пікчерз” (MGM). Як уже знають глядачі першої частини, дія нової трилогії відбувається за 60 років до подій “Володаря кілець”.

Перша серія, “Неждана подорож” (An Unexpected Journey), вийшла у грудні 2012-го і заробила у прокаті більш 1,01 мільярда доларів США (при цьому за даними IMDb бюджет стрічки склав близько 180 мільйонів доларів).

Прем’єра заключної частини трилогії запланована на грудень 2014-го. Фільм випустять з підзаголовком “Туди і назад” (There and Back Again).

Дзеркало тижня