Рінго Старр напише дитячу книгу за мотивами пісні The Beatles про спрута

Британський музикант Рінго Старр напише дитячу книгу «Сад восьминога». Казка буде заснована на пісні The Beatles «Octopus’s Garden», яку створив ударник. Про це повідомляє The Daily Telegraph.

Книга вийде у жовтні 2013 року. Ілюструвати «Сад восьминога» буде давній шанувальник The Beatles Бен Корт, художник, що працював над книгою «Прибульці люблять труси» («Aliens Love Underpants»).

До книги буде додаватися компакт-диск із записом Рінго Старра, який читає казку. Крім цього там буде раніше неопублікована версія пісні «Octopus’s Garden», написана музикантом для альбому «Abbey Road» (1969).

Ідея пісні виникла у Рінго Старра в 1968 році після прогулянки на яхті, що належала коміку Пітеру Селлерсу, який жив у той час на Сардинії. Музикант замовив на обід рибу з картоплею (fish and chips, традиційна англійська страва), проте замість цього йому запропонували кальмара. У розмові про молюсків капітан судна сказав Рінго, що восьминоги прочісують морське дно у пошуках блискучих предметів, якими прикрашають «сади» перед своїми норами.

72-річний Старр неодноразово брав участь у записі телевізійних передач для дітей, зокрема, шоу «Паровозик Томас та друзі» («Thomas the Tank Engine & Friends»).

Lenta.ru