Британський письменник та актор Стівен Фрай намагався покінчити життя самогубством

Знаменитий британський актор і письменник Стівен Фрай зізнався, що намагався накласти на себе руки торік під час зйомок за кордоном. Це приголомшливе зізнання Фрай зробив в інтерв’ю з британським коміком Річардом Херрінгом в центральному лондонському театрі на Лестер-сквер. Про це пише The Daily Telegraph.

“Я з’їв багато таблеток і запив їх горілкою. У мене навіть почалися конвульсії, через які я зламав чотири ребра”, – розповів актор і додав, що непритомного його виявив продюсер і відразу ж відправив актора додому до Великобританії на реабілітацію.

В інтерв’ю Фрай заявив, що вперше публічно зізнається в тому, що “не завжди щасливий”.

“Я жертва мого власного настрою – більше, ніж, можливо, більшість людей, – пояснив він. – У мене є обставина, яка вимагає того, щоб я приймав ліки, щоб або не бути занадто гіперактивним, або надто пригніченим і не опинитися на межі самогубства”.

“Коли я знімався в комедійному шоу, я сміявся на камеру, а сам іноді думав: “Я хочу до біса померти. Я… хочу… до біса… померти”, – повідав актор.

За словами Фрая, він вирішив повідати про цей епізод після призначення на пост президента британської благодійної організації Mind, яка займається допомогою людям з психічними розладами. Сам Фрай потерпає на біполярний розлад.

Відомо, що він вже намагався заподіяти собі смерть: після провалу спектаклю “Сусіди по камері” у 1995 році він збирався отруїтися вихлопними газами в автомобілі. Проте в останню секунду, уявивши собі обличчя своїх батьків, передумав.

Фрай також розповів, що вперше намагався накласти на себе руки в 17 років.

Як повідомлялося, вчора, 5 червня, 15-річна донька покійного співака Майкла Джексона Періс намагалася покінчити з собою через те, що їй не дозволили піти на концерт рок-музиканта Меріліна Менсона.

Як актор Стівен Фрай став відомий після виходу комедійного серіалу “Дживс і Вустер” (1990-1993), де знімався разом з іншим улюбленцем публіки – Х’ю Лорі. Пізніше Фрай уславився на весь світ, виконавши роль Оскара Уайльда у фільмі “Уайльд”.

Newsru.ua