Російська Вікіпедія обіцяє кругленьку суму за Донбас та Харківщину

Російськомовна Вікіпедія розпочала конкурс з написання статей про Південь Росії й три східні області України.

Про це йдеться на сторінці Вікіпедії, присвяченій конкурсу під назвою “Галерея Слави півдня Росії й сходу України”, повідомляє УП.

Статті й зображення повинні бути присвячені історії, географії, природі, культурі й знаменитим мешканцям Південного федерального округу й Північнокавказького федерального округу Росії,  а також Харківській, Донецькій й Луганській областям України.

Загальний призовий фонд — 250 000 рублів (7816,84 доларів), розподілений за сімома номінаціями.

Взяти участь у Конкурсі може будь-хто.

Конкурс проводиться з 3 червня 2013 року по 15 жовтня 2013 року.

Як розповів виконавчий директор Вікімедіа РУ Станіслав Козловський, це буде першим конкурсом російськомовної Вікіпедії, за перемогу в якому можна буде одержати грошові призи. Фінанси на конкурс, за його словами, надали спонсори.

Вікіпедія – електронна енциклопедія, заснована в 2001 році Джиммі Bейлсом і Ларрі Сенгером. Власником сайту виступає “Фонд Вікімедіа”, що має 19 регіональних представництв.

Основною особливістю енциклопедії є те, що створювати і редагувати статті може, в принципі, кожен користувач інтернету. Вікіпедія створюється багатьма добровольцями з усього світу на 282 світових мовах. Вона містить понад 20 мільйонів статей.

Українська Вікіпедія за числом статей (більше 400 тисяч) перебуває на 14-місці в світі, а за щомісячною відвідуваністю у 2012 році займала від 26-го (у червні і серпні) до 20-го (у квітні) місця серед 285 Вікіпедій різними мовами світу.

У листопаді 2012 року повідомлялося, що українська Вікіпедія стала першою за темпами зросту популярності. Перед тим Україна стала четвертоюза кількістю сфотографованих об’єктів у рамках конкурсу “Вікі любить пам’ятки”.

Українська правда

 • Перехожий

  В цих дурних псів-маскалів,все лайно,в тому числі і вікіпедіяєТа що з них взяти,брудні ординські виродки,недолюди…Щоб вони всі повиздихали на радість людству!

  • Інший Сергій

   Шановний,
   замість того щоб топити всіх “псів-москалів” у їхньому ж
   “лайні”, взяли б та й написали 7 переможних статтей
   (за кількістю номінацій), зробивши при цьому
   “брудних, ординських виродків і недолюдків” біднішими на 250 000 рублів (7816,84 долярів). Щиро зичу успіху.

 • йцу

  Цей сумнівний конкурс з натяком на наші території з”явився не випадково.

 • ывавыа

  Уявляю що напишуть говнокацапи…”Исконна руские земли, окупирываные хохлами пагаными”, а мы браский народ его с говна подымали =)

 • Vasia Bulkin

  УКРАИНА ДОЛЖА БЫТЬ ПОДАЛЬШЕ ОТ РОССИИ -КАК МОЖНО ПОДАЛЬШЕ И НАДО СРОЧНО ВСТУПАТЬ В БЛОК НАТО -КАК МОЖНО БЫСТРЕЕ -ИНАЧЕ У ЭТОЙ СТРАНЫ НЕ БУДЕТ НИ КАКОГО БУДУЩЕГО

 • Sparrov

  Останні три місяці ук.вікі стабільно на 18-му місці за відвідуваністю на планеті.
  Щодо цього конкурсу, зараз є спроба, аби виділити одну з номінацій для українськомовної статті про ці регіони.