Стівен Кінг відмовився випускати свою “Країну радості” в електронній версії

Черговий твір американського письменника Стівена Кінга “Країна радості” (Joyland) в м’якій обкладинці надійшла в продаж у книжкову мережу США, у твердій обкладинці він з’явиться малим тиражем тижнем пізніше, а електронної версії, за бажанням автора, не буде зовсім.

“Я люблю книги в паперовій обкладинці, з якими ріс і дорослішав, ось чому ми вирішили утриматися від електронного видання цієї книги. “Країна радості” вийде на папері, і моїм шанувальникам, які хочуть її прочитати, доведеться купити книгу”, – звернувся письменник на сайті Amazon до своїх читачів.

Ціна книги досить демократична – 7 доларів 77 центів.

Дія розгортається в парку розваг Joyland в 1973 році – пам’ять переносить головного героя в маленьке містечко в Північній Кароліні, куди він потрапив на літо, коли йому був 21 рік.

Інтрига роману обіцяє цікаві сюжетні колізії- нещасливе кохання, криваве вбивство, маніяки і привиди – весь цей набір присутній у “Країні радості”. А задум книги народився, коли письменник побачив на березі океану хлопчика в інвалідному кріслі, який запускає повітряного змія.

Критика пророкує успіх роману, який виходить в серії Hard Case Crime, об’єднуючою детективні сюжети з елементами містики. Кінг є автором більше 60 книг і більше 170 творів малої форми. У 2003 році він був удостоєний однієї з вищих літературних нагород США – медалі “За видатний внесок в американську літературу” (The National Book Foundation Medal for Distinguished Contribution to American Letters).

Газета по-українськи