Рінго Старр випустить книгу з невідомими фотографіями The Beatles

 

Барабанщик легендарної групи The Beatles Рінго Старр випустить нову книгу Photography (“Фотографія“) зі знімками з особистого архіву, які раніше не публікувалися, повідомляє ИТАРТАСС з посиланням на видавництво Genesis Publications.

Оскільки вихід книги присвячений40-річчю Genesis Publications, видавництво збирається вперше випустити електронну версію 149-сторінкового видання. Це відбудеться 12 червня, і вже зараз на неї можна оформити попереднє замовлення в магазині iTunes. Що стосується друкованого варіанту, то обмежений тираж, кожен екземпляр якого буде підписано автором, надійде в продаж у грудні.

 

Завдяки фотографіям з особистого архіву, що супроводжуються ремарками автора,читачі зможуть більше дізнатися про життя “бітла”. За словами самого Старра, цих знімків ні в кого не було”. Крім нього, на кадрах зображені і інші учасники групи – Джон Леннон, Пол Маккартні і Джордж Харрісон.

 

Електронна версія книги буде супроводжуватися 69 аудіотреками і 11 ексклюзивними відеокліпами, а також коментарями Старра. Він особисто розповість про своє дитинство, а також про часи роботи в The Beatles.

Newsru.com