Данці знімуть фільм про Астрід Ліндгрен

У Данії знімуть фільм про шведську письменницю Астрід Ліндгрен, пише видання Екстра Бладет.

Картина буде називатися «Астрід», її постановкою займеться датська кінематографістка Пернілле Фішер Крістенсен. За її власним визнанням, вона є великою шанувальницею творчості Ліндгрен. Передбачається, що зйомки фільму пройдуть в 2014 році. Прем’єру заплановано на 2015 рік.

Особливу увагу у фільмі буде приділено відносинам між Ліндгрен і її сином Ларсом. Майбутня письменниця завагітніла від одруженого чоловіка у 18-річному віці. Вона народила Ларса в 1926 році і віддала його до прийомної данської сім’ї, оскільки сама в той час не могла забезпечувати сина. Пізніше, коли Ліндгрен знайшла постійну роботу і вийшла заміж, вона забрала хлопчика.

У 1934 році Астрід Ліндгрен народила другу дитину – дочку Карін. Саме для дочки Ліндгрен придумані історії про Пеппі Довгапанчоха, на основі яких пізніше були написані кілька повістей. Серед інших відомих робіт письменниці – три повісті про Малого і Карлсона, «Міо, мій Міо», цикл книг про Еміля з Леннеберги, серія про Калле Блюмквісте і «Роні, дочка розбійника».

Астрід Ліндгрен померла в Стокгольмі в січні 2002-го. Їй було 94 роки.

Лєнта.ру