Відомий письменник застрелився біля собору Паризької Богоматері на знак протесту проти одностатевих шлюбів

78-річний письменник Домінік Веннер покінчив життя самогубством біля вівтаря собору Паризької Богоматері, вистріливши собі в рот з рушниці. В результаті інциденту французька поліція вирішила терміново евакуювати людей і закрити на деякий час одну з головних культурних пам’яток Франції

За попередніми даними, чоловік звів рахунки з життям близько 16:00 за місцевим часом.

Зараз місце події оточене поліцією, представники правоохоронних органів підтвердили, що при собі у Веннера знайшли лист, в якому він пояснював причини свого вчинку.

Очевидці повідомили, що перед тим як пролунав постріл він поклав його на вівтар. Лист вже віддано на експертизу.

Про мотив, який спонукав Веннера звести рахунки з життям, поки офіційних повідомлень немає.

Проте, беручи до уваги його різку критику на адресу прийнятого у Франції закону про одностатеві шлюби (за кілька годин до самогубства Веннер у своєму блозі Опублікував замітку, в якій активно підтримав противників одностатевих шлюбів) і той факт, що самогубство сталося всього за кілька годин до концерту на підтримку одностатевих шлюбів, можна з упевненістю припустити, що саме послужило причиною суїциду відомого письменника.

Веннер колекціонував зброю, в 1996 році своєму хобі він присвятив працю під назвою “Американські револьвери і пістолети”. Швидше за все це пояснює те, що письменник позбавив себе життя за допомогою колекційного “Шестизарядника”.

На місце події терміново прибув міністр внутрішніх справ Франції Манюель Вальс. Він розповів Журналістам, що на момент самогубства в будівлі собору знаходилося близько півтори тисячі осіб, більша частина з яких – туристи. Як довго собор залишиться закритим для публіки, міністр не уточнив.

Домінік Веннер спеціалізувався він на військовій і політичній історії, на момент смерті був редактором журналу La Nouvelle Revue d’Histoire. Раніше він брав активну участь у французькому русі націоналістів.

Радикальні переконання Веннера призвели до того, що він вступив у підпільну терористичну Секретну озброєну організацію (OAS), через що півтора роки відсидів у в’язниці.

Незважаючи на тюремний термін, Веннер став досить відомим журналістом і письменником у Франції, володарем численних літературних премій. Зокрема в 1981 році він удостоївся премії Французької академії за “Історію Червоної армії”.

NEWSru.ua

 • Вадим

  я в библии о гомосеках нашел следующе: не спи с мужчиной как с женщиной, ибо это есть мерзость. больше про гомосеков там ничего нет. вот только не пойму почему гомоненавистники считают что незаконная связь с женщиной не является такой же мерзостью, а ведь многие в этом и вообще ничего преступного не видят! так вот мое мение таково, незаконная связь с женщиной является еще большим грехом и преступлением которое в равной степени разрушает моральное здоровье общества! я не гей. мне нравятся женщины и мне кажеться что чем женщина умней тем она привлекательней, но я действительно не понимаю гмоненавистников и на каком основание они лезут в личную жизнь человека! поверьте мне это то за что человек будет отвечать только перед Богом! лучше бы подумали об обортах которые являются следствием блуда! а ведь это убийство!

  • ви

   тобто незаконний гетеросексуальний зв`язок гірше ніж законний гомосексуальний зв`язок, тоді яким стає незаконний гомосексуальний зв`язок?

   *більшість абортів все ж роблять вже одружені пари, які мають дітей