Путіна попросили боротися з коміксами

Уральський батьківський комітет звернувся до президента Росії з заявою про вилучення з продажу по всій країні японських коміксів «Зошит смерті», які, як вважають представники УРК, приносять шкоду здоров’ю та розвитку дітей.

Представники фонду «Уральський батьківський комітет» (УРК) продовжують боротися з серією коміксів «Зошит смерті». Як повідомлялося, видання було взято для прокурорської перевірки після того, як його знайшли в кімнаті школярки, яка здійснила самогубство. Потім дитячий омбудсмен Павло Астахов закликав керівництво регіону вилучити з продажу «Зошит смерті», не чекаючи результатів перевірки.

Тепер УРК звернувся до президента Росії з проханням зобов’язати правоохоронні органи перевірити дані комікси і фільм по них, і заборонити їх подальший продаж у Росії у випадку, якщо експертизи визнають їх такими, що негативно впливають на дитячу психіку. Хід перевірки президента попросили взяти на особистий контроль.

На даний момент російською мовою видані всі 12 томів популярного манга-серіалу, перший з яких вийшов в 2009 році. Комікс видається в Росії компанією ComixArt спільно з «Ексмо».

ProBooks