Фестиваль дитячої книги в Арабських Еміратах триватиме два тижні

П’ятий фестиваль дитячої книги Sharjah Children’s Reading Festival (SCRF) відкрився у вівторок у Шарджі (ОАЕ). Він пропонує понад 20 тис. друкованих, аудіо-візуальних та електронних видань від більш ніж 80 місцевих та іноземних виробників.

 

Про це повідомляє газета Khaleej Times.

 

12-денний фестиваль дитячої книги у Шарджі, що збігся зі Всесвітнім днем книги, є одним із найбільших культурних заходів для дітей у регіоні. Він пропонує більш ніж 20 тис. видань та понад 450 заходів, спрямованих на розвиток когнітивних та наукових здібностей дітей. Ми прагнемо збагатити дитячу уяву та подарувати їм нових друзів завдяки читанню”, – йдеться у повідомленні.

 

У фокусі цьогорічного заходу є діти з особливими потребами, для яких організатори підготували спеціальні заходи. Загальною програмою SCRF передбачені щоденні наукові, освітні, інтерактивні семінари, конкурси, публічні читання, майстер-класи, розважальні заходи тощо. У рамках книжкового фестивалю діти різного віку, національностей та освітніх рівнів зможуть, серед іншого, зустрітися з улюбленими казковими героями, відвідати Місто розваг, проплисти Кораблем знань, подивитися лялькові вистави, навчитися веселій математиці, дізнатися про ефективні методи перекладу та процес написання книги тощо. Спеціальні семінари відбудуться для батьків, вчителів і видавців.

 

Фестиваль дитячої книги, що триватиме до 4 травня, зібрав у Шарджі більш ніж 80 авторів, а також видавців, ілюстраторів, інтелектуалів та дослідників дитячої літератури з усього світу. У рамках заходу відбудеться конкурс ілюстраторів, за призи в якому боротимуться 75 художників з 28 країн, та церемонія нагородження найкращих авторів.

Перший національний