Премію Сервантеса отримав Кабальєро Бональд – “за майстерне володіння мовою”

Іспанський письменник Хосе Мануель Кабальєро Бональд отримав премію “Мігель де Сервантес” з рук наслідного принца Іспанії Феліпе в аудиторії університету Алькала-де-Енарес, повідомляє РІА “Новини” з посиланням на агентство EFE.

Премія традиційно вручається автору, який живе нині і пише іспанською мовою, а церемонія вручення проходить 23 квітня, в день смерті Сервантеса. Нагороду Бональда вручив наслідний принц Іспанії Феліпе у святковій обстановці у присутності прем’єр-міністра країни Маріано Рахоя, міністра освіти, культури та спорту Хосе Ігнасіо Верта та інших високопоставлених осіб.

86-річний Бональд був удостоєний премії Сервантеса в листопаді минулого року “за майстерне володіння мовою, за його плідну та успішну кар’єру, в якій він зміг розкритися в різних жанрах, незважаючи на те, що його основним жанром була поезія”.

Кабальєро Бональд народився в 1926 році. За свою кар’єру написав безліч творів і був удостоєний низки престижних нагород і премій, серед яких Національна премія в галузі літератури, Національна премія в галузі поезії, премія королеви Софії, а також премія імені Федеріко Гарсії Лорки.

Нагадаємо, володарем премії Сервантеса також є перуанський драматург і публіцист Маріо Варгас Льоса.

Newsru