Колишня редакторка Vogue написала в книжці про те, що моделі харчуються тканиною

Днями світ побачила нова книга колишнього редактора австралійської версії журналу Vogue. Кірсті Клементс торік звільнили з роботи, і тепер скривджена жінка видала свій твір, що розкриває непривабливі і страхітливі таємниці того, що твориться в модній видавничій індустрії насправді. А також те, на що йдуть моделі, щоб залишатися такими ж худими, пише Raut.ru.

Є одна страшна річ, яку роблять моделі, щоб заповнити свій шлунок, та цей рецепт навряд чи підійде хоча б одній розсудливій жінці.

Кірсті Клементс стверджує, що вони харчуються… тканиною, щоб бути стрункими і залишатися у формі. Шлунок від цього заповнюється, почуття голоду зникає, але при цьому зайві калорії не набираються, оскільки в тканині вони абсолютно відсутні.

Нова книга “Фактор Vogue” пропонує читачам поглянути на темний бік модної видавничої індустрії, починаючи з вічно голодних моделей, які живуть під крапельницями, і закінчуючи фотошопом, який згодом застосовується, щоб згладити кістки моделей і додати їм більш здорового вигляду.

Більшість необізнаних людей звинувачують редакторів глянцевих журналів у тому, що вони виправляють у графічних редакторах зображення моделей, щоб зробити їх стрункішими. Але насправді редактори займаються протилежним. Топ-моделі в реальному житті занадто худі, бліді, і у них геть хворий вигляд.

Також колишній редактор зазначає, що моделі з подіуму зазвичай худіші, ніж у журналах. А тому тим, хто мріє з обкладинки потрапити на подіум, доводиться худнути на два розміри.

Клементс стверджує, що її книга – це щось більше, ніж вага моделей. Вона розкриває всю правду про глянсовий світ.

Newsru.ua