У Великобританії розкупають книгу, яка сюжетом схожа на індійські фільми

Мешканці Великобританії скуповують примірники книги, в основу якої лягла дивовижна історія. Автори роману – сестри, які народилися в Сполученому Королівстві, були розлучені в дитинстві і опинилися на різних континентах. Зустрілися лише через більш як півстоліття.

Вони жили в різних світах. У Дженні – щасливе дитинство, приватна школа і зоряна кар’єра в професійному гольфі. У Хелен – побої, приниження від батьків. Вони б ніколи і не зустрілися, якби Дженні одного разу не дізналася, що виростили її не справжні батьки.

“Мені було лише чотирнадцять. Я була в шоці, коли моя далека родичка мені це випадково розповіла. І я стала розпитувати. Мама тричі відмовлялася зі мною зустрітися, але я писала їй знову і знову”, – розповіла Джені Лі Сміт.

Свою матір Дженні побачила лише одного разу, незадовго до її смерті. Вона зізналася, що після війни ростити двійнят їй було не під силу. Так крихітна Дженні потрапила в службу опіки, а Хелен залишилася вдома. Дженні дізналася, що сестра живе в Америці. Через кілька місяців знайшла адресу її електронної пошти. Написати їй зважилася не відразу.

“Я відкрила ввечері комп’ютер, побачила лист від якоїсь незнайомої Дженні, хотіла його стерти. І тут дивлюся, дивно, ім’я моєї матері. І потім слова:” Здрастуй, я твоя сестра “. Мене як блискавкою вдарило! Я подумала, яке щастя “, – згадує Хелен Едвардс.

Зовні сестри не сильно схожі. Джені – колишня спортсменка, Хелен терпіти не може гольф. Але при цьому обидві обожнюють маленьких собак і більших чоловіків. Чоловіки у них дійсно гренадерського зросту.

Прийомний син Джені, у неї ще двоє своїх дітей, вважає, що схожість на цьому не закінчується.

“Ні, вони, звичайно, сестри! Почуття гумору однакове і цей дикий північний акцент”, – сказав він.

Чоловік Джені, спостерігаючи за тим, як вона шукала сестру, не раз запитував: а що, якщо ти в ній розчаруєшся? Але заважати не став.

“Напевно, це жіноча риса – так самовіддано шукати своїх близьких. Адже я теж ріс без батька і ніколи не намагався його знайти. І я не міг зрозуміти, навіщо вона це робить”, – говорить Сем Лі Сміт.

Будь-яка людина має знати все про себе і про своїх близьких. Сестри говорять: сімейні таємниці гарні тільки для романів. У справжньому житті недомовленості бути не повинно.
У цієї книги немає фіналу. Сестри вважають, що в їхньому житті настає найцікавіша і найщасливіша глава. І написати її вони не квапляться. Краще її прожити.

 

1tv.ru