Гай Річі знімає фільм за книжкою українських авторів

Творець культових стрічок “Карти, гроші, два стволи” та “Великий куш” Гай Річі взявся за новий проект.

“Мене давно цікавить пострадянський простір, – зізнався митець. – І Україна у ньому є найбільш суперечливою та потенційною для сучасного кіно.”

За словами режисера, в Україні чудернацьким чином переплелися європейські прагнення із диким бандитизмом, що дає великий простір для творчості. Саме тому літагенти отримали завдання знайти роман сучасного українського автора, який годився би для екранізації.

“Мені принесли “Ворошиловград” Жадана та “Щоденник моєї секретарки” Капранових, – розповідає режисер. – І я вам скажу, що обидві книжки справили б фурор у Голлівуді.”

Проте культовий режисер зупинився на “Щоденнику моєї секретарки”.

“Українскі політики, які описані в книзі, можуть дати сто очок фори англійським відморозками та мафіозі. Сцени, описані в романі, вражають своїм розмахом та абсурдністю. Коли це правда, як люди живуть під керівництвом таких істот?” – запитує Річі.

Зйомки фільму розпочнуться з останньої сцени – на Майдані 2004. Масштабність подій того часу, за словами творця, не може бути відтворена на знімальному майданчику.

“Але, як сказали мені політологи, скоро в Україні буде нове повстання, бо люди не хочуть терпіти таку владу, – говорить Гай Річі. – Тож ми зі знімальною групою буквально сидимо на валізах. Щойно в Києві почнеться – ми одразу прилетимо знімати натуру.”

Головну роль українського бізнесмена зіграє улюбленець режисера та глядачів Джейсон Стетхем, на роль його коханки планується Кейт Фогет, зірка фільмів “Покоління” та “Страчена”.

За повідомленням The Gardian.

01-04-2013

 • А можна посилання на першоджерело? Шось не можу знайти

  • Богдан

   Аналогічно
   http://www.guardian.co.uk/search?q=Guy+Ritchie+ukrainian

   нічого не знайшов

  • Богдан

   01-04-2013 – дата новини. Першоквітневий жарт:)

   • Тю, я просто сьогодні побачив це у ФБ, тому й не звернув увагу на дату)