Книжка з найбезглуздішою назвою – «Як захистити свій курник від гоблінів»

 

Британський журнал Bookseller назвав володаря премії Diagram, яку вручають за найдивнішу назву книги. За результатами голосування читачів у конкурсі перемогла книга «Як захистити свій курник від гоблінів» (Goblinproofing One’s Chicken Coop) – вона набрала 38 відсотків голосів.

.

«Читачі вибрали вкрай важливу роботу про кращі способи захистити своїх курей від найбільш неприємних казкових істот. Всім відомо, якими небезпечними є для курчат кішки, собаки і лисиці, не кажучи вже про курячих кліщів, однак тепер суспільство визнало, що прийшов час звернути увагу на цю недооцінену загрозу », – прокоментував результат голосування хранитель премії Хорас Бент.

.

Автор передмови до книги Клінт Марш заявив, що для нього велика честь отримати цю премію. «Реджіналд і я вважаємо цю перемогу знаком того, що люди втомилися від гоблінів в курниках. Ми і далі будемо боротися з казковими злодіями», – пообіцяв Марш.

.

Всього в шорт-листі премії Diagram було шість книг, у тому числі такі, як «Інструкція по заточенню олівців», «Як чайні баби змінили світ» та «Пипки Бога: Життя і пригоди пеніса».

.

Премія Diagram вручається вже 35 років. Примітно, що лауреат премії не отримує ніякого призу, але тому, хто номінував книгу, дарується пляшка вина.

 Lenta.ru