У Сатані з серіалу «Біблія» впізнали Барака Обаму

Глядачі телеканалу History Channel упізнали в Сатані з серіалу «Біблія» президента США Барака Обаму, пише The Hollywood Reporter. Ще до виходу серії в ефір на схожість марокканського актора Мухаммеда Мехді Вазанні і американського президента звернув увагу журналіст Гленн Бек, а після ефіру про це написали тисячі користувачів Twitter.

Автори серіалу відкинули підозри в тому, що подібність була навмисною. За словами виконавчих продюсерів «Біблії» Марка Бернетта і Роми Дауні та керівництва каналу, The History Channel з великою повагою ставиться до Обами, і той факт, що хтось зробив помилкові висновки про схожість актора серіалу з президентом, викликає у його авторів співчуття.

Автори «Біблії» також зазначили, що Вазанні грав Сатану і раніше, в інших серіалах, які виходили на екрани, коли Барак Обама ще не був президентом США. У числі робіт Вазанні такі історичні фільми, як «Цар Давид» (1997 рік) і «Десять заповідей» (2006 рік).

Мінісеріал «Біблія» розпочався на History Channel 3 березня 2013. Серіал отримав високі оцінки критиків і має безпрецедентні для кабельного телебачення рейтинги.

Лєнта.ру