У Петербурзі вистава «Лоліта» проходить під охороною через вандалів

Співробітники петербурзького музею сучасного мистецтва «Ерарта», в якому має відбутися вистава за романом Володимира Набокова «Лоліта», виявили в середу на стіні будівлі музею напис «педофіли», повідомляє РИА «Новости» з посиланням на прес-секретаря музею Анастасію Блохіну.

«Вранці прийшли на роботу і побачили напис, зроблений з балончика чорною фарбою -«педофіли». Напис знаходився на стіні музею, що виходить в бік Покровської лікарні. Ми вже прибрали напис», – повідомила прес-секретар.

За словами Блохіної, спектакль, який повинен пройти в середу, скасовуватися не буде, а глядачі постановки будуть знаходитися під охороною.

«Охорона в музеї присутня завжди. Сьогодні перед спектаклем вона буде посилена. В залі постійно будуть присутні дві людини. Заходи пов’язані з підвищеною увагою громадськості до вистави», – цитує «Інтерфакс» представника музею.

Раніше вандали двічі атакували будівлю музею Набокова в центрі Петербурга. Так, в ніч на 10 січня невідомі розбили вікно в музеї, кинувши в нього пляшку з запискою. Тоді ж співробітники музею заявили, що їм погрожують. Пізніше вандали білою фарбою написали на будівлі музею слово «педофіл». Слідчі порушили кримінальну справу за статтею «Вандалізм», яка передбачає до трьох місяців арешту.

Newsru