Британці знімуть фільм про пригоди Агати Крісті

Біл Глак займеться постановкою фільму «Агата», що розповідає про пригоди Агати Крісті, повідомляє KINOafisha.ua з посиланням на Collider.

Картина буде заснована на реальних подіях. У грудні 1926 року Агата Крісті дізналася про адюльтер чоловіка і зникла. Її виявили тільки через 11 днів – вона під прізвищем коханки чоловіка заселилася в готель в Йоркширі. Письменниця ніколи не розповідала, як саме вона провела ці 11 днів.

Саме цьому періоду життя Крісті і буде присвячено фільм. Деталі сценарію поки тримаються в секреті, тому не відомо, як саме автори пояснюють зникнення письменниці. При цьому повідомляється, що картина стане екшен-пригодою, схожою на історії про Шерлока Холмса і фільм Роберта Земекіса «Роман з каменем» («Romancing the Stone»).

У 1979 році режисер Майкл Ептед зняв фільм, який також називався «Агата» і розповідав про ті ж 11 днів з життя письменниці. Саму Крісті в цій картині зіграла Ванесса Редгрейв. Роль чоловіка письменниці виконав Тімоті Далтон. Дастін Хоффман зіграв американського журналіста Уоллі Стентона, закоханого в Агату Крісті.

Біл Глак раніше займався постановкою комедій «Відмінниця легкої поведінки» («Easy A») і «Секс по дружбі» («Friends with Benefits»).

Newsru