Журнал “Аль-Каїди” закликає вбити колишніх лідерів держав та письменника Салмана Рушді

Учасники “Аль-Каїди” у новому номері журналу “Inspire” закликали бойовиків-одинаків до знищення колишніх лідерів західних держав. На думку редакторів журналу, вбивати президентів і міністрів у відставці стає набагато простіше, ніж коли вони мають високі посади. “Якщо ви думаєте, що ви не в змозі (знищити високопоставленого політика), то у вас є такі легкі мішені, як (екс-президенти США) Джордж Буш і Білл Клінтон, (екс-держсекретарі США) Колін Пауелл і Кондоліза Райс, а також (екс-президент Франції) Ніколя Саркозі і (екс-прем’єр Великобританії) Тоні Блер”.

У розділі, названому “Із відкритим вихідним кодом джихад”, журнал дає поради про те, як підпалили припарковані автомобілі. Повідомляє The Guardian.

Редакційна стаття в журналі попереджає Францію припинити військове втручання в Малі, із посиланням на досвід США в Афганістані та Іраку.

У журналі міститься також заклик до бойовиків затакувати 11 громадських діячів на Заході, у тому числі Салмана Рушді,  роман якого ” Сатанинські вірші” був сприйнятий багатьма мусульманами як богохульство.

Англомовний он-лайн журнал Inspire видає з травня 2012 єменський осередок “Аль-Каїди”. Влада Ємену веде боротьбу з нею з весни 2011 року, коли сотні бойовиків захопили кілька міст в провінції Абьян. Ряд населених пунктів досі залишаються під їх контролем. Єменським військовим допомагають американці, які за допомогою безпілотних літальних апаратів проводять розвідку і обстріли позицій бойовиків.
За матеріалами The Guardian та УНІАН