Авторка «50 відтінків сірого» пообіцяла менше сексу

Авторка роману «50 відтінків сірого» Е.Л. Джеймс заявила, що в її наступній книзі буде менше сексу і вона буде видана під псевдонімом. Про це письменниця заявила газеті The New York Post під час вечірки після вручення премії «Оскар».

«Вона не буде настільки еротичною. І я думаю, що напишу її під псевдонімом», – сказала Джеймс. Раніше письменниця вже розкривала деякі деталі своєї майбутньої книги. Вона обіцяла своїм шанувальникам розповісти нову історію кохання, із новими героями, нагадує газета The Guardian.

Еротичний роман «50 відтінків сірого», що містить відверті садомазохистські сцени, вийшов у 2011 році. Книга про стосунки мільярдера і студентки була написана під враженням від серії «Сутінки». Книга розійшлася накладом у 40 мільйонів примірників, після чого Джеймс написала ще дві книги: «На п’ятдесят відтінків темніше» і «На п’ятдесят відтінків світліше».

У кінці 2012 року члени журі премії «За найгіршу сексуальну сцену» визнали роман відвертою порнографією і навіть не стали включати його в шорт-лист. У той же час американський журнал Publishers Weekly визнав письменницю Е.Л. Джеймс людиною року у книговидавничій справі за популяризацію еротики.

Lenta.ru