У Китаї знайшли наскельний порно-комікс кам’яної доби

В Китаї археологи виявили унікальні петрогліфи (наскельні малюнки), які можуть претендувати на звання першої в світі порнографії. Науковці припускають, що їм імовірно чотири тисячі років, і вони зображують дику оргію за участю ста осіб. Знахідка є унікальною і докладно відображає ритуал родючості. Більшість стародавніх малюнків з еротичним підтекстом частіше виглядають абстрактними, а тут можна простежити сексуальне безумство, зазначають вчені. Майже всі фігури зображені в однаковій позі – люди стоять, зігнувши руки в ліктях, при цьому права спрямована вгору, ліва вниз, пише FedPost.

“Крім людських фігур на стародавньому малюнку добре видно тварин, – говорить дослідник доктор Девіс-Кімболл. – Тут явно представлений стародавній ритуал”. Вчені говорять, що фігури у вигляді піскового годинника представляють жіночу половину учасників оргії. Чоловіки зображені з широкими плечима, вузьким тазом, але головна відмінна риса, звичайно ж, пеніс, який добре видно на наскальному малюнку. Деякі фігури поєднують в собі жіночі і чоловічі риси. Дослідники припускають, що так, можливо, стародавні люди зображали шаманів або транссексуалів. До того ж на них маски і прикраси.

“Судячи з усього, деякі учасники оргії знаходяться в стані трансу або екстазу”, – зазначає доктор Девіс-Кімболл. Величезну наскальний картину з порнографічним підтекстом дослідники умовно поділили на вісім сцен. У них, за словами вчених, відображена неймовірна масштабна оргія в кращих традиціях порнофільмів – хтось злягається, хтось мастурбує, хтось бере участь у груповому сексі, жінки пропонують себе шаманам, і там же присутні тварини. “Зрозуміло, це інтерпретація малюнка, – говорить доктор Девіс-Кімболл – А мета у нього, як ми припускаємо, одна – показати процес продовження роду. Якщо наші здогадки вірні, то стародавня порнографія була наділена куди більш глибоким змістом, ніж сучасна”. Цікаво, що всі учасники ритуальної оргії зовні не схожі на китайців, хоча петрогліфи знайшли саме на території Піднебесної.
Більше читайте тут: http://tsn.ua/tsikavinki/arheologi-znayshli-naydavnishe-porno-z-orgiyami-geyami-i-tvarinami-foto-283764.html