Нобеліатка Тоні Моррісон уперше в історії дасть автограф на електронній книжці

Письменниця Тоні Моррісон вперше в історії підпише цифрові копії свого роману. Подробиці майбутнього заходу наводить видання Publishers Weekly.

У середу 27 лютого в офісі компанії Google в Нью-Йорку відбудеться перша подібна автограф-сесія, на якій будуть підписані електронні копії книги. Лауреат Нобелівської премії, американка Тоні Моррісон за допомогою планшета підпише цифрові версії свого останнього роману «Дім» («Home») всім бажаючим через соціальну мережу Google+. Шанувальників творчості письменниці також чекає сеанс спілкування з Моррісон через сервіс «Відеозустрічі». Розпочнеться захід о третій годині дня за північноамериканським східним часом (EST), чи о 23 годині за київським часом.

 

Зустріч афроамериканки Моррісон з читачами присвячена виходу чергового паперового видання її роману, а також закінченню «Місяця чорної історії» – щорічного циклу заходів в США і Канаді (у лютому), а також у Великобританії (у жовтні), присвяченого найважливішим людям і подіям в історії африканської діаспори.

У 2012 році в Google+ вже відбулася перша в історії цифрова автограф-сесія, на якій співачка Еллі Гулдінг за допомогою планшета підписала обкладинки свого нового альбому Halcyon.

Тоні Моррісон удостоїлася у 1988 році Пулітцерівської премії за свій роман «Кохана». У 1993 році вона отримала Нобелівську премію з літератури, як письменниця, «яка в своїх повних мрії і поезії романах пожвавила важливий аспект американської реальності».

 Lenta.ru