Російський міністр культури йде шляхом Януковича

Міністр культури РФ Володимир Мединський відзначився в четвер увечері на ювілеї знаменитої російської письменниці Людмили Улицької, спочатку назвавши її “Оленою Євгенівною”, а потім повідавши, що років десять тому вперше читав якийсь її роман, і цей роман “сильно прикрасив йому відпустку” , повідомляє в блозі на сайті “Ехо Москви” письменник і журналіст Віктор Шендерович.

Відзначимо, що Людмила Улицька, письменник, а з деяких пір ще й громадський діяч, що відзначає 70-річчя, чиї книги перекладені на 25 мов, є першою жінкою-лауреатом Російського Букера, кавалером французького Ордена мистецтв і літератури, лауреатом “Великої книги” і численних інших російських і міжнародних премій.

Сама письменниця заявила “Російській службі новин”, що не образилася на Мединського за те, що він назвав її іншим ім’ям. Улицька підкреслила, що їй був приємний візит міністра культури. “Я не люблю вертикальних відносин між людьми, начальством і підлеглими. У даному випадку, візит міністра був візитом читача, і це мене дуже зворушило, тому що це був не начальницький візит, а візит людини, яка читає мої книжки”, – додала письменниця .

Newsru