Екранізують роман Жуля Верна «20 тисяч льє під водою»

Інформація про те, що Бред Пітт виконає одну з головних ролей в екранізації роману Жуля Верна «20 тисяч льє під водою», не підтвердилася, пише The Hollywood Reporter.

Постановкою картини займеться Девід Фінчер. Про те, що режисер розглядає Пітта як кандидата на роль гарпунера Неда Ленда, з’явилася в пресі восени 2012 року. Бред Пітт раніше вже співпрацював із Фінчером. Актор виконав головні ролі у фільмах «Сім» (1995) і «Загадкова історія Бенджаміна Баттона» (2008).

Розробкою екранізації роману Верна займається компанія Уолта Діснея. Передбачається, що місцем проведення зйомок стане Австралія. Влада цієї держави планує надати творцям картини пільги, розмір яких може досягти 20 мільйонів австралійських доларів (близько 20,7 мільйона доларів США).

Повна назва проекту звучить так: «20000 льє під водою: Капітан Немо». Інформації про те, коли фільм може вийти в прокат, поки немає.

Наступним фільмом за участю Бреда Пітта стане стрічка про епідемію зомбі «Війна світів Z». Картина, в якій також беруть участь Метью Фокс, Мірей Інос і Девід Морс, вийде на екрани в червні 2013-го.

Lenta.ru