Еротичний роман за мотивами «Сутінків» екранізують

Продюсер «Обителі зла» екранізує еротичний роман за мотивами «Сутінків», повідомляє The Hollywood Reporter.

Права на екранізацію книги «Прекрасний покидьок» (Beautiful Bastard) купила компанія Constantin Film. Сума угоди не розголошується, однак за даними журналу вона становить близько півмільйона доларів. Продюсером фільму стане Джеремі Болт, відомий за фільмом «Обитель зла».

За сюжетом книги студентка програми MBA Хлое Міллс влаштовується на стажування в медіакорпорації. У цей самий час головою компанії стає чоловік на ім’я Беннетт Райян, з яким у головної героїні починається непростий роман.

Перша версія твору була викладена в мережі автором на ім’я Христина Хоббс у 2009 році. Спочатку вона називалася «Офіс» (The Office), була значно коротшою і включала в себе героїв вампірської саги Сутінки Беллу Свон і Едварда Каллена. Розповідь складалася здебільшого зі сцен еротичного змісту з елементами садомазохізму.

Hollywood Reporter у рецензії на твір назвав його яскравим представником виду фанфіків (літератури за мотивами відомих творів), який критики скорочено називають PWP (porn without plot, порнографія без сюжету).

З моменту публікації текст скачали більше двох мільйонів разів, після чого він був вилучений з вільного доступу.

Для написання нової версії твору Христина Хоббс найняла співавтора по імені Лорен Біллінгс. Пара взяла собі псевдонім Христина Лорен, під яким і був виданий «Прекрасний покидьок».

Раніше було оголошено про екранізацію іншого бестселера, спочатку написаного за мотивами «Сутінків» – «50 відтінків сірого». Сюжет книги, яка описує відносини мільярдера і студентки, нагадує зміст «Прекрасного покидька».

У роботі над екранізацією роману висловили бажання взяти участь Міла Куніс, Анджеліна Джолі і письменник Брет Істон Елліс.

Ivona.bigmir.net