У Китаї можна купити «Володар перснів» з Гаррі Поттером на обкладинці

Іспанський сайт PixFans опублікував набір обкладинок піратських DVD, які можна придбати в Китаї.

Виявилося, що на місцевому ринку можна знайти «Зоряні війни» з Арнольдом Шварценеггером у образі Датча, командира спецпідрозділу з фільму «Хижак». Принаймні, про це повідомляється на обкладинці коробки, передає Onliner.by.

У фільмі «Володар перснів», виявляється, знайшлося місце і юному Гаррі Поттеру, а в серіал «Гра престолів» пробрався Тор з однойменної картини (або лише його тіло з чарівним молотом у руці). В руках Індіани Джонса у виконанні Харрісона Форда виявився меч, гідний «безсмертних» зі стрічки «Горець».

Слогани також зазнали серйозних змін. Іноді це просто безглуздий набір латинських символів, однак частіше – машинний переклад. Судячи з його якості, китайські «видавці»пропускали текст через Google Translate як мінімум кілька разів, весь час використовуючи різні мови, є прості помилки, коли в словах переставлені букви – Loin King, наприклад.

Також на обкладинках можна знайти критичні анонси, а не лише схвальні, як це прийнято: «В основі фільму «Ідеальний чоловік» лежить ідіотський сюжет, за допомогою якого автори намагаються пояснити переповнені дурістю сцени».

Дісталося й «Матриці», на коробці з якої зображено оголену дівчину в окулярах Нео, а серія «Класичні фільми» отримала логотип Apple та напис Mac, хай що б це означало. Досі живі в Китаї збірники «19 в 1».

Newsru.ua