Стівен Кінг опублікував 25-сторінкове есе проти збройного насильства

Автор бестселерів Стівен Кінг зробив несподівану заяву-звинувачення в національній дискусії про збройне насильство у минулу п’ятницю. Кінг написав есе «Guns», у якому він висловлює своє прохання про реформу.

Кінг закликає заборонити автоматичну та напівавтоматичну зброю, яка стала причиною смерті 20 людей та 6 дорослих в результаті грудневої стрілянини в американській початковій школі. При цьому письменник піддає суворій критиці вуаєризм ЗМІ і телебачення.

Кінг називає подібну зброю зброєю масового знищення, адже «коли божевільні хочуть воювати з беззбройними та непідготовленими, саме цю зброю вони використовують».

Кінг закінчив 25-сторінкове есе «Guns» у п’ятницю і хотів, щоб воно було опубліковано якомога швидше, тому його розміщено на сторінці Kindlе на Amazon і коштує воно 99 центів.

Романіст, який продав більше 350 мільйонів книг минулоріч виступив із закликом до багатих, яким він теж є, платити більше податків. Також письменник згадав, що він зняв з продажу роман «Rage», який цитували підлітки, котрі влаштували стрілянину в школі, цитуючи слова героїв його роману. Кінг не повинен був цього робити за законом, але зробив, оскільки книга виявилася небезпечною. Прихильники зброї мають зробити те саме, вважає автор.

За матеріалами The Guardian