Порноакторка Саша Грей пішла шляхом Депард’є і для початку вивчає російську

Колишня зірка фільмів для дорослих Марина Енн Хенціс, більш відома під псевдо Саша Грей, підірвала російський сегмент Twitter, згадавши в своєму мікроблозі про отримання російського громадянства. Перша спроба акторки засвоїти російську мову не дуже вдалася, але фанатів це не збентежило. Головне, що Сашу Грей невдовзі можна буде назвати Шурою Сірою, зраділи шанувальники. Радість, втім, виявилася передчасною.

“Лапя ццво ви хотите мое граждантсво?” – написала Саша у своєму Twitter.

Як підсумок – майже сім тисяч ретвітів за добу, у вибрані твіти додали понад тисячу блогерів.

“ДАДАДАДАДАДАДАДАДАДАДАДАДАДАДАДАДААДАДАДАДАДАД ТАК ТАК ТАК”, – зрадів один з коментаторів, який удостоївся ретвіти від самої Саші Грей.

Інші долучилися: “Міняємо Депардьє на @ SashaGrey”, “Міняємо Путіна на @ SashaGrey”, “Нещодавно російське громадянство отримав ще один відомий актор Жопардьє, правда, у фільмах для дорослих його поки що не помітили”, “Саша Грей – новий міністр культури Мордовії?”,” Хочу, щоб у Вас було потрійне громадянство”, “Сашка, гоу до нас”. Тут-таки з’явився і мікроблог “Лапя ццво”, чий анонімний автор взявся тролити порноактрису, але без особливого успіху.

Англомовні блогери тим часом більше уваги звернули на той факт, що російська мова наразі перебуває в тренді. Так, користувачі зауважили, що в той же день, що й Саша, кирилицею відписався Джаред Лето. І в такій же загадковій манері. “Моя російська сім’я, я сумую за вами! До швидких зустрічей. Збережіть трохи снігу для мене, і не дайте йому розтанути”, – написав музикант у Twitter.

Що ж стосується Саші Грей, то з її боку запис у мікроблозі був, ймовірно, лише піаром. “На жаль, зовсім недавно в інтерв’ю німецькій письменниці Хайке Блюмнер на запитання “Де б ви хотіли жити, окрім Лос-Анджелеса?” Грей відповіла: “Я мрію про будиночок десь у тропіках. А в Європі хотіла б жити в Берліні”.

Та й перспективи зірки отримати паспорт з двоголовим орлом досить туманні: Депардьє, як відомо, його видали за заслуги перед світовим кінематографом. “Для Росії почесно”, – пояснювали у Федеральній міграційній службі Росії. Чи зможуть чиновники видати паспорт Саші Грей з тим же формулюванням, велике питання.

Newsru.ua

  • А Фарион дали израильское гражданство!)))

    • Fuck

      Are you crazy?