На Amazon процвітають самопублікатори, а сама компанія читачам дарує рідери

Компанія Amazon оголосила, що самвидавні автори займають 15% в топі електронних книг для Kindle у Великобританії. Це дуже хороший показник для недавно розпочатої експансії самвидавних письменників.

У британському списку «Amazon Top-100» кращих книг року 15 найменувань належить авторству самвидавних літераторів, які опублікували свої твори, відмовившись від послуг традиційних видавців (або не отримавши від них належної уваги), вдавшись до допомоги платформи самопублікаціі Kindle Direct Publishing. За сукупністю заслуг, лідером у цьому списку виявився Логін Сполдінг з двома творами – «Любов з двох сторін» і «Любов і безсонні ночі», що займають, відповідно, перше та третє місця хіт-параду.

Від роботи Kindle Direct Publishing у 61 автора, що користується послугами цього сервісу, були продані їхні книги тиражем більше 50 000 примірників, а 12 авторів продали більше 100 000 примірників, причому 50 авторів за рік заробили понад 50 000 фунтів стерлінгів, і 11 з них отримали більше, ніж 100 000 фунтів. Платформа самопублікацій теж непогано на цьому заробила, враховуючи, що вона віддає користувачам 70% від вартості кожної проданої книги, решту залишаючи собі. Також керівництво Amazon відзначає, що в Британії продажі електронних книг для Kindle перекрили продажі друкованих книг на сайті amazon.co.uk

Ось як виглядає британський топ-10 самвидавних книг Amazon в 2012 році:

Love … From Both Sides by Nick Spalding
Only the Innocent by Rachel Abbott
Love … And Sleepless Nights by Nick Spalding
One Cold Night by Katia Lief
Locked In by Kerry Wilkinson
Angel Killer by Andrew Mayne
Touch by Mark Sennen
Taunting the Dead by Mel Sherratt
The Tea Planter’s Daughter by Janet MacLeod Trotter
Here She Lies by Katia Lief

Також в Amazon відзначають, що, після того, як у Великобританії став доступним сервіс Kindle Library Lending, десятки тисяч користувачів Kindle з преміум-акаунтами взяли почитати одну або декілька книг авторів Kindle Direct Publishing. Крім того, компанія заявила, що «мільйони людей в усьому світі отримали в подарунок до різдвяних свят різні моделі Kindle». Але точні цифри продажів «святкового марафону» поки не називаються.

Pro-books