Планшети виграють у букрідерів

За оцінками експертів світового ринку електроніки, вже з початку нового 2013-го р. попит на букрідери в порівнянні з минулим роком впав на 36%, і це цілком зрозуміло. Читати, на щастя, не стали менше, проте все більше людей вважає за краще використовувати високотехнологічні і не надто дорогі планшетні комп’ютери замість електронних книг. За прогнозами аналітиків, тенденція до скорочення попиту на букрідери залишиться незмінною, і в 2015-му році цих гаджетів буде продано на 66% менше, ніж в «піковому» 2011-му. Хоча, взагалі-то, 7,1 млн. пристроїв (саме така цифра вказана в прогнозі продажів) – це, погодьтеся, немало.

Очевидні переваги букрідерів закріплюють за ними значну частину аудиторії. Так, електронні книги, які працюють на e-ink, можна заряджати один-два рази на місяць, читати з екрану на яскравому сонці. Важливо, що, на відміну від планшета, саме букрідер дозволить повноцінно насолодитися читанням, мінімально відволікаючись на ігри або серфінг в Інтернеті (хоча і ці функції пристрої підтримують). Відзначимо, що ряд користувачів успішно застосовує для цього смартфони, проте опція комфортного читання все ще не є принциповою для всіх і кожного при виборі нового телефону.

Разом з тим, продажу видань в електронному форматі за минулий 2012-й рік виросли на 7%: тепер скачати книгу собі в букрідер замість покупки паперовій версії воліють 23% аудиторії.

Новости литературы

  • Dbdfjh

    Все мы каждый день бродим по сайтам и читаем письма. Оказывается, за это
    можно еще и получать деньги!!! Так почему же не объединить приятное с
    полезным??? Регистрируемся и зарабатываем: wmmail.ru/index.php?cf=reg-newr&ref=Sotiris