Британське видавнитцво вибачилося, що назвало в підручнику Ізраїль «окупованою Палестиною»

Британський видавець вибачився через помилку в підручнику із мапою Ізраїлю, де єврейську державу було названо «окупованою Палестиною». Мапа включена в книгу під назвою «Навички в англійському правописі: рівень 1» (видавництво Garnet Education), яка була вперше надрукована ще в 2003 році, проте, як повідомляє The Guardian, вона досі використовується в деяких школах.

Помилка була помічена вчителькою Ліз Вайзман. «Я викладаю англійську мову як іноземну в коледжі Ноттінгема, – сказала Вайзман. – І натрапила на цю мапу і не могла повірити своїм очам!». Вона додала, що хоча ця книга не входить в обов’язкову навчальну програму, це «один з найбільш популярних і масових підручників викладання англійської мови».

Видавець назвав включення цієї мапи в підручник «серйозною редакційною помилкою». «Будь ласка, прийміть наші щирі вибачення, – йдеться в заяві видавництва. – Це була помилка, і вона жодним чином не відображає політики Garnet Education. Ця помилка була зроблена попередньою редакцією, так що важко зрозуміти, як саме це сталося».

 

За матеріалами The Guardian