Книгу Стівена Кінґа продадуть заради опалення

Примірник обмеженого видання роману Стівена Кінґа “Регулятори”, підписаний автором, піде з молотка. Як повідомляє Associated Press, на продаж його виставляє книгарня у місті Хенкок, штат Мен, яка отримала видання в подарунок від постійного покупця.

Виставлений на продаж екземпляр книги був виданий в картонному футлярі. За словами власника магазину Майкла Ріґса, таким чином упакованих книг налічується близько п’ятсот п’ятдесяти. Оцінкова вартість лоту невідома, проте, як зазначив Ріґс, підпис Стівена Кінґа значно вплине на ціну.

На сайті Wabi.tv наголошується, що спочатку книга не була підписана, проте зараз на ній є підпис автора і дата. Можливо, Кінґ погодився підписати видання, коли дізнався, що гроші від продажу підуть на благодійність – кошти будуть перераховані в “паливний” фонд притулку для бездомних “Еммаус” у місті Елсворт, у якого не вистачає грошей на опалення.
Книгу виставлено ​​в магазині Скотті до 31 січня. До цього моменту власники книгарні приймають ставки на видання, в тому числі електронною поштою і телефоном.