Письменник Едуард Лимонов закликав Депардьє підтримати російську опозицію

Лідер політичного об’єднання “Інша Росія”, письменник Едуард Лимонов покликав Жерара Депардьє, який щойно отримав російське громадянство, на Тріумфальну площу. Про це Лимонов написав у своєму ЖЖ.

“У мене з Жераром Депардьє мало спільного. Але є дещо, і (це) дуже рідко трапляється. І я, і він відмовилися від французького громадянства”, – написав Лимонов у ЖЖ.

Опозиціонер наголосив, що він відмовився ще восени 2011 року: “Вважаю, що це мій обов’язок – здати країні, яка мені його надала в той період, коли я був безпаспортним волоцюгою, її громадянство, перш ніж я заявлю себе кандидатом у президенти Російської Федерації. І я здав громадянство. І був твердо впевнений, що до виборів у президенти РФ мене не підпустять”.

“Я вчинив порядно стосовно країни, якій здав громадянство, подякував за допомогу у важкі роки. І я вчинив порядно щодо моєї рідної країни. Двозначності в такій серйозній справі, як вибори на посаду керівника Росії, бути не повинно”, – підкреслив Лимонов, зазначивши, що у Депардьє позиція не така сильна.

“Він відмовився від громадянства, образившись на непосильні фінансові побори з боку французької держави. Президент Путін, який руками Центральної виборчої комісії не дав мені конкурувати з ним на виборах, дає тепер паспорт Депардьє, з широкою посмішкою, називаючи його Жерар”, – пише опозиціонер.

Він додав, що і сам тепер назве актора по імені.

“Жераре, приходь з новим російським паспортом у кишені на Тріумфальну площу 31 січня! Кожне 31-ше число з 18 години на цій площі російські громадяни традиційно вимагають свободи мирних зібрань, вимагаємо реалізації статті 31-ї Конституції Російської Федерації. Ми чекаємо тебе, Жераре!.. Ось тобі, наш французький друже, запрошення на реальну історичну роль захисника російської свободи”, – закликав лідер “Іншої Росії”.

Як повідомлялося, вчора, 3 січня, президент Росії Володимир Путін підписав указ про надання російського громадянства Жерару Депардьє.

Newsru