Автор “Таємничої річки” пообіцяв назвати іменем рятівника своєї собаки персонажа свого нового роману


Письменник Денніс Ліхейн запропонував назвати персонажа своєї наступної книги ім’ям того, хто знайде його зниклого пса. Про це він повідомив на своїй сторінці на Facebook.

У повідомленні говориться, що улюблена собака сім’ї Ліхейна, сучка бигля по кличці Тесса, перестрибнула через паркан біля його будинку в Бруклайні, Массачусетс, і, на думку письменника, вже добу з гаком бродить по району Кулідж Корнер. “Можливо, – пише Денніс, – зараз вона вже знайшла притулок у якогось доброго самарянина, або сховалася на чиїйсь веранді. Тим не менш, якщо хтось в даний момент бачить її або знає про її місцезнаходження, будь ласка, повідомте мені “. Цікаво, що на момент пропажі на собаці не було жетона з координатами господарів, а радіомаячок, імплантований їй, пошуку не допоміг.

Ліхейн доклав фотографію Теси та її опис. Згідно з ним, вона “розумна, швидка і незвичайно мила; в ній немає ні краплі зла”. У висновку повідомлення Ліхейн обіцяє назвати героя своєї наступної книги ім’ям рятівника його улюбленого собаки.

У коментарях до запису друзі та шанувальники письменника втішають його і дають поради, а якась Джоан Келлі розповіла, що схожого бигля її друзі бачили в Ковентрі, штат Род-Айленд. На її запитання, чи могла Тесса опинитися в цьому місті (відстань між Ковентрі і Бруклайном перевищує вісімдесят кілометрів по прямій), коментатори відповіли ствердно і закликали продовжувати спостереження.

Денніс Ліхейн – автор детективних романів, у першу чергу він відомий завдяки серії книг про детектива Патріка Кензі і Енджі Джіннаро. У 2002 році його роман “Таємнича річка” був екранізований Клінтом Іствудом. А через вісім років Мартін Скорсезе зняв фільм за твором Ліхейна “Острів проклятих”.

Lenta.ru