Серійний автор розіграшів вигадав твіттер Філіпа Рота

Твіттер Філіпа Рота виявився фальшивкою. Про те, що письменник не є справжнім автором блогу, заявив виданню The New York Times видавець Рота з Houghton Mifflin Harcourt. Пізніше відповідний запис з’явилася і в самому блозі.

Фальшивий аккаунт Філіпа Рота був створений 24 грудня. У ньому зараз чотири записи. У першій “Рот” повідомляє, що він приєднався до Твіттера, і що це дуже просто. У другій міститься обіцянка опублікувати в Twitter коротку розповідь під назвою «140». У третьому твіті міститься заклик поширити інформацію про те, що Reuters оголосила про смерть Рота, про яку заявило недостовірне джерело.

В останньому на даний момент твіті повідомляється, що мікроблог завів італійський журналіст Томмазо де Бенедетті. Він неодноразово влаштовував у Twitter інформаційні кампанії з неправдивими повідомленнями про смерть когось зі знаменитостей. Так, раніше де Бенедетті запустив слух про кончину Башара Асада (тоді він діяв під ім’ям Володимира Колокольцева, російського міністра МВС). Він також (під різними акаунтами) ховав Фіделя Кастро, Папу Римського, Габріеля Гарсіа Маркеса і Михайла Горбачова.

Американський письменник Філіп Рот за роки своєї творчої діяльності створив більше двох десятків романів. Він отримав за них безліч літературних нагород, у тому числі Національну книжкову премію США. У число творів Рота входять “Привид іде”, “Людське тавро”, “Змова проти Америки” та інші романи. У жовтні Філіп Рот оголосив про закінчення своєї письменницької кар’єри.

Наразі ведеться робота над біографічною книгою про Філіпа Рота. Її пише Блейк Бейлі, який раніше працював над біографіями письменників Річарда Йетса і Джона Чівер.

Lenta.ru