“Playboy” замінить голі фотографії сучасним мистецтвом


Журнал Playboy в 2013 році вперше випустить номер, у якому розвороти з оголеними жінками будуть замінені роботами сучасних художників. Про це повідомляє The Independent.

Номер під назвою “плеймейт як мистецтво” (“плеймейт” в термінології Playboy – дівчина на розвороті журналу) представить сучасне мистецтво, яке розкриває “людську етику і політичне підгрунтя устрою суспільства”. Playboy з роботами сучасних художників вийде здвоєним випуском – за січень-лютий.

Роботи для номера надали сім художників, серед яких Трейсі Емін, Сінді Шерман, Уїлл Коттон, Річард Прінс і Джил Маджид. Приміром, Уїлл Коттон надав для Playboy роботу під назвою “Королева цукрової вати”, на якій оголена дівчина в короні з льодяників лежить на ліжку з рожевої цукрової вати. Інші художні розвороти Playboy можна подивитися тут.

Журнал Playboy випускається з 1953 року видавничим домом Playboy Enterprises. Крім розворотів з оголеними жінками журнал друкує статті про моду, спорті, знаменитості. Крім того, в Playboy публікуються літературні твори: у різні роки там виходили оповідання Володимира Набокова, Яна Флемінга, Станіслава Лема, Стівена Кінга і Артура Кларка.

Lenta.ru