Книгу про творця соціальної мережі ВКонтакте екранізують

Кінокомпанія AR Films придбала права на екранізацію книги Миколи Кононова «Код Дурова», у якій розповідається про засновника соціальної мережі «ВКонтакте» Павла Дурова.

Як заявив власник AR Films, продюсер Олександр Роднянський, книга привернула його через те, що є «драмою із сьогоднішніми людьми, з дуже цікавим героєм». Він не став розкривати подробиць екранізації, зазначивши лише, що фільм не буде представляти із себе оду успішному підприємцю. Хто стане режисером майбутнього фільму, Роднянський не уточнив.

Також продюсер додав, що бюджет фільму становитиме 100-120 мільйонів рублів, а на екранах фільм з’явиться на початку 2014 року.

Книга «Код Дурова», написана журналістом Миколою Кононовим, надійшла в продаж в кінці листопада 2012 року. У перший тиждень продажів було продано 10 тисяч копій книги, вона увійшла в Топ-10 найпопулярніших видань у великих онлайн-магазинах, таких як Ozon.ru і Litres.ru.

Восени 2010 року в прокат вийшов фільм Девіда Фінчера «Соціальна мережа» про Марка Цукерберга, заснований на книзі Бена Мезріча «Мільярдери мимоволі: альтернативна історія створення Facebook». Картина зібрала $ 225 млн у світовому прокаті і отримала три «Оскара», в тому числі за сценарій.

Роднянський повідомив, що його фільм буде сильно відрізнятися від «Соціальної мережі», хоча не виключено – у сцені зустрічі Дурова і Цукерберга – поява актора, що зіграв засновника Facebook, Джессі Айзенберга.

Фокус