Amazon планує почати випуск власного смартфону

За повідомленням низки зарубіжних ЗМІ, тайванський виробник Foxconn почав роботу з розробки власного смартфону для Amazon.

Інформація про те, що почалася робота над власним смартфоном Amazon, просочилася від виробників деталей для мобільних пристроїв – ці компанії отримали замовлення на партію комплектуючих для нового девайса американської корпорації, який дозволить охопити новий сегмент ринку «мобільного» читання.

За повідомленням видання Cens, тайванський підрядник Foxconn збирається виробити близько п’яти мільйонів примірників нового мобільного пристрою Amazon, яке повинно надійти в продаж у другій половині 2013 року.

Продовжуючи завойовувати покупців низькими цінами, Amazon планує продавати свій смартфон за 100-200 доларів, і, традиційно, стане заробляти на продажу цифрового контента користувачам. Поки не повідомляється, яка операційна система буде встановлена ​​на мобільному пристрої.

Експерти ринку електроніки відзначають, що Amazon став одним з найбільш конкурентоспроможних гравців на світовому ринку мобільних інтернет-пристроїв, в основному, завдяки саме своїй стратегії низьких цін. Спираючись на величезну базу лояльних споживачів і успішні стратегії маркетингу, американський бренд, як вважають фахівці, швидко посяде свою нішу в сегменті смартфонів.

На додаток до майбутньому випуску недорогої моделі смартфона, повідомляється, що Amazon планує вивести на ринок нову версію планшета Kindle Fire, яка з’явиться у продажу в третьому кварталі 2013 року.

Pro-books