Любовні листи Міка Джаггера пішли з молотка за 300 тис. доларів


Любовні листи, які 40 років тому лідер знаменитої рок-групи Rolling Stones Мік Джаггер відправив американській співачці Марші Хант, у середу були продані на аукціоні Sotheby’s в Лондоні більш ніж за 187 тисяч фунтів стерлінгів (більше 300 тисяч доларів), повідомляє РІА “Новости” з посиланням на AP.

Організатори торгів повідомили, що добірку з десяти романтичних послань придбав приватний колекціонер, який зробив свою заявку по телефону. Попередня оцінка цього лота не перевищувала 160 тисяч доларів.

Роман Марші Хант і Джаггера почався в кінці 1960-х років. У 1970 році співачка, якій тоді було 24 роки, народила своєму коханому першу дитину – доньку Каріс. Представлені на аукціоні листи були відправлені Джаггером в 1969 році з Австралії, де він знімався у фільмі “Нед Келлі”.

У цих посланнях музикант торкається самих різних тем – від висадки американських астронавтів на Місяці до взаємин Джона Леннона і Йоко Оно. Експерт Sotheby’s відзначає, що листи демонструють “широкий діапазон інтелектуальних і мистецьких інтересів 25-річного молодого чоловіка, яким тоді був Джаггер”.

Newsru