Письменник заплатить Траволті 140 тисяч доларів за те, що назвав його гомосексуалістом

Знаменитий голлівудський актор відсудив близько 140 тисяч доларів судових витрат у письменника Роберта Рендольфа, який у своїй книзі написав про нібито гомосексуальні відносини Траволти.

Рендольф спочатку написав статтю про домагання актора до осіб своєї ж статі під назвою «Таємне сексуальне життя Джона Траволти», а потім опублікував книгу «Ти ніколи не будеш приймати спа в цьому місті». У відповідь адвокат Траволти звинуватив письменника в наклепі і психічному розладі. Рендольф виступив із зустрічним позовом про наклеп, але у вересні суд Лос-Анджелеса відхилив позов Рендольфа проти Траволти. Після цієї судової перемоги адвокат Траволти зажадав відшкодування судових витрат, в п’ятницю суд стягнув з Рендольфа 139 645 доларів і 17 центів.

Нагадаємо, після публікації творів про сексуальні пригоди голлівудської зірки адвокат Траволти Марті Сінгер розмістив на одному з веб-сайтів відкритий лист-заперечення. У свою чергу, Сінгер повідомив, що Рендольф лікувався в психіатричних клініках і страждав від пошкодження мозку. Суд відхилив позов Рендольфа, зазначивши, що лист, написаний адвокатом актора, було ні чим іншим як частиною цілком природного обговорення скандальної книги і таким чином підпало під Першу поправку Конституції США.

Серія скандальних позовів проти Джона Траволти була подана різними людьми в поточному році. Так, в сексуальних домаганнях його звинувачували два масажиста і співробітник однієї з круїзних компаній. Джон Траволта відомий ролями у фільмах «Лихоманка суботнього вечора» і «Кримінальне чтиво». Актор двічі номінувався на престижну кінопремію «Оскар», є лауреатом премії «Золотий глобус». Траволта одружений, у нього двоє дітей.

News.mistinfo.com