У Румунії знайдені давні фрески зі сценами кінця світу та кириличними написами

Деякі великі ЗМІ Молдавії та Румунії, в тому числі центральне румунське телебачення, повідомили про незвичайну знахідку в старовинній церкві XV століття, яка підтверджує кінець світу 21 грудня 2012 року.

В румунському місті Брашові в каплиці православної церкви Святого Миколая, побудованої в 1495 році, виявлені фрески зі сценами кінця світу, повідомляє “Інтерфакс-Україна“.

Всього було виявлено 14 фресок, де зображені сцени апокаліпсису. Особливу увагу румунських вчених привернули фрески, які мають разючу подібність з кадрами сучасних документальних фільмів про пророцтва на 2012 рік, що описують потужні сонячні спалахи зі зрушенням магнітних полюсів Землі.

За словами місцевого священика Василя Олтяну, точний час створення цих фресок невідомо. У будь-якому випадку, на його думку, вони не могли бути зроблені пізніше 1737 року, оскільки на деяких фресках є відомості про авторів. Серед них – іконописець Георгій Храніт та його брат Григорій, про що свідчать написи на кирилиці, що підтверджують авторів і дату.

Сама незвичайна фреска називається “Колесо світу”, на якій зображено обертання Землі навколо Сонця, де Сонце, всередині якого знаходиться рівносторонній трикутник з “всевидячим оком”, схожий на відомий масонський символ, направляє смертельні промені у бік Землі. Кілька святих намагаються зрушити з місця Землю, як ніби вони хочуть перевернути її, що викликає асоціації з теорією зміни магнітних полюсів нашої планети.

Як заявив президент Фонду Dacia Лівія Панделі, унікальність фресок полягає в тому, що в момент їх написання церква ще не визнала революційну теорію обертання планет навколо Сонця і в той час взагалі нічого не було відомо ні про сонячних спалахах, ні про зміну магнітних полюсів Землі.

28 листопада повідомлялося, що науковці-метеорологи не лише не прогнозують кінця світу 21 грудня 2012 року, а й закликають не боятися чуток. “Ні, ми не очікуємо”, – сказала доктор фізико-математичних наук, професор, завідувач відділу кліматичних досліджень довгострокових прогнозів погоди Українського науково-дослідного інституту гідрометеорології Вазіра Мартазінова, відповідаючи на запитання про те, чи ж таки буде кінець світу 21 грудня.

Newsru