За романом Джоан Роулінг знімуть серіал

Телекомпанія “Бі-бі-сі” знімає драматичний серіал за романом Джоан Роулінг “Вільна вакансія”. Екранізація першого “дорослого” роману авторки Гаррі Поттера вийде на телеекрани в 2014 році.

Письменниця пообіцяла працювати в тісній співпраці з творцями серіалу, як вона вже робила при екранізації її книг про юного чарівника. Роулінг заявила, що її остання книга ідеально підходить саме для телебачення, а не кінотеатрів.

“Бі-бі-сі” визначиться з довжиною і кількістю серій в процесі роботи над екранізацією; імена режисерів і виконавців головних ролей поки також не відомі.

У книзі розповідається про боротьбу за пост мера маленького англійського містечка; Роулінг вперше в своїй письменницькій кар’єрі підняла теми класової нерівності, політики, наркотиків, проституції та згвалтування.

“Вільна вакансія” з’явилася на прилавках британських книжкових магазинів у вересні 2012 року і продалося тиражем в 125 тисяч примірників за перший тиждень. Тим не менше, відгуки на книгу були неоднозначними – від “блискуче” до “нецікаво”.

Lenta.ru