Російська письменниця запропонувала читачам «Цицю»

Письменниця Даша Лукіна і художниця Юля Некрасова випустили книгу, суть якої можна зрозуміти з назви: «Циця» (мовою оригіналу «Сися»). Авторки стверджують, що їхній персонаж – приємний в усіх відношеннях, тому дівчата й присвятили жіночим грудям цілу книгу.

Анотація твору як ніколи яскраво розкриває зміст: «Ми намагалися приділити увагу не тільки її естетичним принадам, але і багатому внутрішньому світові. Адже у кожної циці є свій характер, маленькі і великі секрети, прикрості, радості і навіть дитинство і бабуся. Адже циця, вона теж людина!».

 

Лукіна і Некрасова розмістили в своїй книзі невеликі історії, які, на думку авторок, дозволять читачам подивитися на свої і чужі «циці» з іншого боку і під іншим кутом зору.

 

На промосайті книги пояснюється, що цільова аудиторія твору – дорослі діти. Щоб підлітки з головою поринули в чарівний світ героїні, авторки пропонують створити свою «цицю» у flash-додатку.

 

Сама Даша Лукіна пояснює, що на написання цієї книги її надихнула дочка, яка 2,5 роки перебувала на грудному вигодовуванні. «Всі історії записані зі слів самої Циці!» – переконує авторка. Ілюстраторка Юля Некрасова зізнається, що за час роботи у головної героїні кардинально змінився образ героїні.

На  сайтах, що продають цю книгу, замість портретів героїнь зображені їхні груди.

За матеріалами 66.ru