Найменша бібліотека в Британії розмістилася у телефонній буді

Телефонну будку у Великій Британії переробили на найменшу бібліотеку в світі. Через популярність мобільного зв’язку британські червоні телефонні будки відходять в історію, а оператор зв’язку British Telecom розпродає їх усім бажаючим.

Про це повідомляється на сайті infosmi.net.

“Мешканці маленького англійського містечка Уестбері-саб-Мендіп, за символічну плату 1 фунт, викупили одну будку і зробили з неї найменшу бібліотеку в світі на свіжому повітрі, що працює 24 години на добу, 365 днів на рік. І навіть вночі всередині неї горить освітлення, для любителів почитати у нічний час”, – відзначається у повідомленні.

Місцеві жителі встановили всередині полиці, на яких розставили книги, диски і DVD. У каталозі бібліотеки понад 100 найменувань: від кулінарних книг і періодичних видань до класики і бестселерів.

Тут немає бібліотекаря, все розраховане на свідомість читачів. Люди приносять з дому книги, а взявши почитати щось – обов’язково повертають на місце.

Незважаючи на те, що в місті проживають усього близько 800 людей, бібліотека дуже популярна, й іноді для того, щоб взяти книгу, треба відстояти чергу.

Укрінформ